Atribuită
Cumpărare directă
APARAT ELECTROFUZIUNE Date tehnice Temperatura de lucru: -10 °C - + 40 °C Alimentare: 220V, 50Hz Tensiune sudura stabilizata: 8 - 48 V AC Interfata: USB 2.0 Curent de sudura maxim: 80 A Putere: 3000 W Protocoale memorate: 2000 Grad de protectie: IP 54 Clasa de protectie: 1 Diametru maxim fittinguri: 400mm Conectori: FF 4 ÷ 4 si 4,7 ÷ 4,7 Dimensiuni: 500 x 230 x 320mm Greutate fara fittinguri: 21,5 kg Set livrare Aparat de sudura ROFUSE 400 Turbo Cutie de depozitare/transport din tabla Cititor coduri de bare Fisa 4,0 mm Fisa 4,7 mm Manual de utilizare Atasez prezentei caietul de sarcini
- Număr anunț
- DA25846572
- Autoritate contractantă
- COMPANIA AQUASERV S.A (CUI 10755074)
- Furnizor / câștigător
- MOLDVIOCOM SRL (CUI 5076190)
- Cod CPV
- 42662100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.000 RON
- Valoare atribuită
- 9.000 RON
- Data publicării
- 24.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.