Atribuită
Cumpărare directă
Rigle lemn 200x9x4,5 cm - 2.000 buc Rigle lemn 200x6x4,5 cm - 600 buc Riglele furnizate de societatatea noastra sunt din lemn uscat de rasinoase , fara noduri , crapaturi si alte defecte , riglele din lemn sunt finisate prin slefuirea tuturor fetelor si au fost eliminate toate muchiile taioase si sunt pregatite pentru etapa de vopsire . Riglele din lemn uscat de rasinoase cu dimensiunile mai sus mentionate vor fi furnizate impreuna cu cate doua suruburi cu cap torbant avand diametrul de 8mm , cu L=150mm. Suruburile vor fi prevazute cu saibe si piulite.
- Număr anunț
- DA25854363
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
- Furnizor / câștigător
- D.S.C. PRIME BUILDING SRL (CUI 36322376)
- Cod CPV
- 03419100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 98.300 RON
- Valoare atribuită
- 98.300 RON
- Data publicării
- 25.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.