Atribuită
Cumpărare directă
Materiale neferoase conform ofertei nr. 2138/27.02.2020 Tabla aluminiu gr. 0,5 - 3 mm kg 17.3 Tabla aluminiu gr. 1 mm kg 17.3 Tabla aluminiu gr 1,5 mm. 1500X3000cm kg 17.3 Tabla aluminiu striata gr 2 mm kg 17.3 Tabla aluminiu striata gr 3 mm kg 17.3 Tabla aluminiu striata gr 4 mm kg 17.3 Tabla cupru gr. 0,5 mm kg 37.9 Tabla cupru gr. 0,8 mm kg 37.9 Tabla cupru gr. 5 mm kg 37.9 Tabla alama 0,2 - 3 mm kg 36.8 Teava cupru Ø 22 kg 42.9 Teava cupru Ø 12-16 kg 42.9 Bara alama Ø 12 - Ø 60 kg 32.6 Cornier aluminiu 20x20 kg 18.6 Cornier aluminiu 30x30 kg 18.6 Cornier aluminiu 2x20x30 mm kg 18.6 Bara bronz Ø20-Ø 60 kg 49.3 Bara bronz grafitat Ø16-Ø70 kg 58.8 Bara patrata cupru 30x30 kg 41.3 Bara dreptunghiulara cupru 20x25 kg 41.3 Sarma alama Ø 3-4 mm kg 43.3
- Număr anunț
- DA25874380
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC SA Arad (CUI 1708600)
- Furnizor / câștigător
- COLOR-METAL SRL (CUI 17665726)
- Cod CPV
- 14721000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.000 RON
- Valoare atribuită
- 13.000 RON
- Data publicării
- 30.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.