Atribuită Cumpărare directă

CAMERA LPR 2.0 MP 8-32 mm HIKVISION DS-2CD7A26G0-P-IZHS(8-32)

Număr anunț
DA25846027
Autoritate contractantă
COMUNA NICULITEL (CUI 4508762)
Furnizor / câștigător
SHARKS SECURITY SRL (CUI 17272832)
Cod CPV
32323300-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.504,20 RON
Valoare atribuită
10.504,20 RON
Data publicării
24.06.2020 00:00
Data finalizării
25.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.504,20 RON

din 10.504,20 RON estimat