Atribuită
Cumpărare directă
Masca pentru oxigen, cu clip pentru fixare pe nas, cu tubulatura, pentru adulti sau copii, CALITATE FOARTE BUNA, sterile, cu certificate CE / marcaj CE, mod ambalare 1 buc/ambalaj unitar, producator certificat ISO, ambalata unitar si in cutii a 50 buc. Societatea noastra este importatorul direct al acestui produs si suntem certificati ISO pentru importul si distributia de produse medicale.Produsul are marcaj CE si este de foarte buna calitate. Societatea noastra este certificata ISO pentru importul de produse medicale si suntem importatorul direct al acestui produs. Pentru informatii suplimentare despre produse sau preturi, va rugam sa ne contactati pe tel. 0372/715.678, tel. 0735/549.323, tel/fax : 021.231.94.50 si 021.231.94.51 sau pe email : produse.euromed@gmail.com . Va multumim.
- Număr anunț
- DA25866018
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta Judetean Galati (CUI 7465720)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI 13393416)
- Cod CPV
- 33157110-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.725 RON
- Valoare atribuită
- 4.725 RON
- Data publicării
- 28.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.