Atribuită Cumpărare directă

CALCULATOR HP PRO G2 MT, INTEL CORE I3-8100, RAM 8GB, SSD 250GB INTEL UHD GRAPHICS 630, WINDOWS 10 PRO + Monitor LED AOC e2070Swn, 20inch, 1600x900, 5ms, Black

Număr anunț
DA25866281
Autoritate contractantă
Comuna Vladeni (Primaria Vladeni) (CUI 15651082)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
30213300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.023,53 RON
Valoare atribuită
2.023,53 RON
Data publicării
29.06.2020 00:00
Data finalizării
01.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.023,53 RON

din 2.023,53 RON estimat