Atribuită Cumpărare directă

tip polita Phoenix • bunuri asigurate CLADIRE ADMINISTRATIVA/BIROURI • suma asigurata 370 000 Ron • prima de asigurare 1014.66 lei • modalitate de plata- Anual • valabilitate polita: 08.07.2020- 07.07.2021

Număr anunț
DA25837215
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA MARE PRAVAT (PRIMARIA VALEA MARE PRAVAT) (CUI 5010196)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66513200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.014,66 RON
Valoare atribuită
1.014,66 RON
Data publicării
23.06.2020 00:00
Data finalizării
23.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.014,66 RON

din 1.014,66 RON estimat