Atribuită Cumpărare directă

Rivanol

Număr anunț
DA25847751
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA DOLJ (CUI 7725510)
Furnizor / câștigător
GEONET SRL (CUI 13884170)
Cod CPV
33000000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.250 RON
Valoare atribuită
1.250 RON
Data publicării
24.06.2020 00:00
Data finalizării
25.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.250 RON

din 1.250 RON estimat