Atribuită Cumpărare directă

lapte de consum 3.5% 10*3.03=30.30, smantana 1000g 3*11.47=34.41, iaurt 200g 30*1.28=38.40, iaurt 1... mai departe

Număr anunț
DA25847059
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT TRENULETUL VESELIEI (CUI 17965669)
Furnizor / câștigător
COMLACT SRL (CUI 15899615)
Cod CPV
15511100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
193,21 RON
Valoare atribuită
193,21 RON
Data publicării
24.06.2020 00:00
Data finalizării
25.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

193,21 RON

din 193,21 RON estimat