Atribuită
Cumpărare directă
1. Stingator portabil 6 kg pulbere ABC MOBIAK GRECIA, model MBK09-060PA-DF,fabricat în conf. cu SR EN 3-7/ 2004, recipient cu capacitate – 6 kg pulbere ABC,tip – stingator cu pulbere pentru incendiile de clasa A,B,C; capacitate de stingere:min- 21A 113B C/ max 34A 233B C;lungimea jetului >4m;durata de descarcare 19 sec.;presiune (20oC) 14-16 bar;interval de temperatura “-30oC” ÷ “+60oC”;presiune de proba – 25 bar;- agentul de stingere – pulbere ecologica uscata universala ABC; - gazul propulsator – azot (N2) , - valabilitatea agentului de stingere 5 ani - control presiune – vizual pe manometru - produs realizat si certificat conform normelor EN 3-7/2004 - cantitate pulbere – 6 kg - produs cu termen de garantie 20 de ani, cu verificare tehnica periodica (ISCIR) la 10 ani (conform instructiuni producator) - greutate stingator încarcat – 9,50 kg Accesorii: suport si magnet pe furtun 2.Stingator carosabil de incendiu tip P50, model MBK09-500PA-H1B, 50 kg pulbere ABC40, Producator MOBIAK Grecia Produse certificate cf. listei de produse postate pe site igsu.ro
- Număr anunț
- DA25848025
- Autoritate contractantă
- CASA NATIONALA DE PENSII PUBLICE (CUI 13574005)
- Furnizor / câștigător
- AGRO MGS PROD CALINESTI SRL (CUI 6678275)
- Cod CPV
- 35111300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.054 RON
- Valoare atribuită
- 21.054 RON
- Data publicării
- 24.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.