Atribuită
Cumpărare directă
Pachet produse de curatenie Detergent pardoseli lacramioare 5l - 20 buc x 22,50 = 450,00 Sapun lichid economic 5l - 20 buc x19,50 =390,00 Lavete universale 5buc/set -100 set x 2,50 = 250,00 Domestos 5L - 20 buc x 30,00= 600,00 Mop 250gr- 100 buc x 3,50 = 375,00 Coada lemn 1,2 - 50 buc x 1,80 = 90,00 Saci menaj 160l/10 -100 buc x 5,80 = 580,00 Saci menaj 35l/15 - 100 buc x 2,30 = 230,00 Saci menaj 20l/50 - 200 buc x 2,10= 420,00 Servetele pliate eco - 600 buc x 3,96 = 2.376,00 H.Ig. Mini jumbo alba - 240 buc x3,30 = 840,00
- Număr anunț
- DA25842020
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN SUCEAVA (CUI 7409380)
- Furnizor / câștigător
- BEST DISTRIBUTION SRL (CUI 24399350)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.601 RON
- Valoare atribuită
- 6.601 RON
- Data publicării
- 23.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.