Atribuită Cumpărare directă

Brother TN-247 (set color BK CY Mg Y ) Numar de referinta: 24 Pret de catalog: 198,00 RON / Unitate de masura Unitate de masura: buc Cod si denumire CPV: 30125110-5 Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2) Descriere: set cartus compatibil pt Brother TN-247 no chip (contine 4buc Black Cyan Magenta Yellow)

Număr anunț
DA25864856
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CENTRALA, MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 28978311)
Furnizor / câștigător
OFFICE SERV SRL (CUI 17821493)
Cod CPV
30125110-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
198 RON
Valoare atribuită
198 RON
Data publicării
26.06.2020 00:00
Data finalizării
30.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

198 RON

din 198 RON estimat