Atribuită
Cumpărare directă
Aparat de aer conditionat split tip inverter, marca Nord Star 9.000btu. Putere racire/incalzire 2500/2600w; Alimentare electrica 220v; Moduri de lucru: racire, incalzire, dezumidificare, ventilare. Eficienta energetica: racire - A+ / incalzire - A; Compresor rotativ Panasonic; Agent refrigerant R32; Aparat de aer conditionat split tip inverter, marca Midea FR Series 12.000btu. Putere racire/incalzire 3500/3500w; Alimentare electrica 220v; Modul WI-FI; Moduri de lucru: racire, incalzire, dezumidificare, ventilare. Eficienta energetica: racire - A++ / incalzire - A+; SEER/SCOP 6.1/4.0; Agent refrigerant R32. Motor DC Inverter la compresor; Motor DC Inverter la motorul unitatii interioare; Motor DC Inverter la ventilatorul unitatii externe; Consum 1w in regim standby; Turbo mod; Sleep mod. Servicii de montaj aparate de aer conditionat monosplit 9-12.000 btu. Montaj unitate interna; montaj suporti unitate externa; montaj unitate externa; strapungere zidarie; realizare kit montaj aparate; realizare conexiuni traseu frigorific si electrice; probe de etanseitate si buna functionare. Teava cupru izolata 1/4" - 4m; Teava cupru izolata 3/8" - 4m; Cablu myym 3x2,5 - 7m; Cablu myym 5x2,5 - 5m; Suport unitate externa - 1buc; Banda matisaj - 1 rola; Tub derenaj condens 16 - 4m; Surub M8x30 - 4buc; Piulita M8 - 4buc; Saiba M8 - 4buc; Holzsurub 8x80 6buc; Diblu plastic 12x60 - 6buc; Holzsurub 4x50 - 4buc; Diblu plastic - 6x30 - 4buc; Stecker - 1buc. Teava cupru izolata 1/4" - 5m;
- Număr anunț
- DA25857011
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR CALARASI (CUI 3233116)
- Furnizor / câștigător
- ELINSTAL SRL (CUI 15826826)
- Cod CPV
- 39717200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.663,84 RON
- Valoare atribuită
- 3.663,84 RON
- Data publicării
- 25.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.