Atribuită
Cumpărare directă
Tricou clasic la baza gatului entru Sectia SALUBRIZARE CAI PUBLICE de culoare VERDE = 136 BUC 20 buc marimea M 28 buc marimea L 44 buc marimea XL 30 buc marimea XXL 11 buc marimea 3XL 2 buc marimea 5XL 1 buc marimea 7XL ALBASTRU = 19 BUC 1 buc marimea M 4 buc marimea XL 5 buc marimea XXL 7 buc marimea 3XL 2 buc marimea 4XL ALB = 1 BUC marimea XL
- Număr anunț
- DA25857484
- Autoritate contractantă
- SC SALPITFLOR GREEN SA (CUI 27393335)
- Furnizor / câștigător
- ROMIMPEX SRL (CUI 146082)
- Cod CPV
- 18331000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.794 RON
- Valoare atribuită
- 1.794 RON
- Data publicării
- 25.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.