Atribuită Cumpărare directă

Debitmetru cu ultrasune Siemens DN 80 cu programare digitala si iesiri in semnal unificat 4-20 mA si puls

Număr anunț
DA25859370
Autoritate contractantă
S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
Furnizor / câștigător
AQUA BUCOVINA S.R.L. (CUI 36350546)
Cod CPV
38421110-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.450 RON
Valoare atribuită
13.450 RON
Data publicării
26.06.2020 00:00
Data finalizării
29.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.450 RON

din 13.450 RON estimat