Atribuită
Cumpărare directă
Saci menaj LDPE 35L 15/set Buc 15 SD Hartie igienica 2 straturi,24 role/set Set 10 Rola prosop 70m Buc 10 Domestos 750 ml - dezinfectant Buc 10 Rivex casa 4L - det. pardoseli floral Buc 5 Pronto spray mobila 300 ml Clasic Buc 3 Sano san spark 1L - det. pentru vase cu pompita Buc 2 Cif degresant bucatarie 500 ml cu pulverizator Buc 3 Detergent geam 1L Glasspur Buc 10 Aroxol spray insecticid universal 400ml Buc 5 GP Bureti vase canelura Zorex 3/set Set 7 GP Laveta microfibra 40X30cm Buc 8 Matura Europa - par lung Buc 1 Mop bumbac 250Gr Buc 10 Racleta geam Vileda+stergator+coada telescopica Buc 1
- Număr anunț
- DA25867941
- Autoritate contractantă
- COMUNA SASCUT (CONSILIUL LOCAL SASCUT) (CUI 4353161)
- Furnizor / câștigător
- AMBI COM SRL (CUI 24969027)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 916,35 RON
- Valoare atribuită
- 916,35 RON
- Data publicării
- 29.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.