Atribuită Cumpărare directă

Pachetul include 4 cartuse laser hp 505x,un cartus canon exv-33,un mouse logitech b170, 5 refill cartuse laser si o licenta antivirus kaspersky 3 user valabilitate 1 an.

Număr anunț
DA25846442
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN (CUI 21103360)
Furnizor / câștigător
INFO PLUS SRL (CUI 23742734)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.194,12 RON
Valoare atribuită
1.194,12 RON
Data publicării
24.06.2020 00:00
Data finalizării
25.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.194,12 RON

din 1.194,12 RON estimat