Atribuită
Cumpărare directă
Hartie copiator A4 80g 500 coli/top Xerox Varicopy Top 50 Roller Jetstream UNI SXN-101, 0.7mm, albastru (b x 12) Buc 10 Pix Pensan Triball albastru (b x 60) Buc 20 Lipici solid 20g NOKI, (b x 12) Buc 3 Folie de protectie A4 35 microni, Noki 100/set Set 5 Gel dezinfectant de maini Hygienium 1L Buc 1 Hartie copiator A4 80g 500 coli/top Xerox Varicopy Top 50 Plic C4T siliconic, 90g, alb 138303 (b x 250) Buc 300 Plic C5T autoadeziv, 80g, alb deschidere pe latura lunga(b x 500) Buc 500 Plic C6L silicon, 80g, alb 121303/501 (b x 1000) Buc 1000 Page marker 5 culori Memoris - plastic Buc 2 Notes adeziv 75x75 A-Series diverse culori neon 100 file/set Buc 2 Caiet A4 80 file PIGNA Color, dictando (b x 5) Buc 2 Dosar sina ROM, alb (b x 100) Buc 500 Dosar sina plastic NOKI, turcoaz (b x 50) Buc 50 Lipici solid 36g EAGLE, TY310-36D (b x 12) Buc 4 Pix plastic Chica diverse culori Buc 20 Suport document vertical Nebo rosu Buc 23 Suport document vertical Nebo negru Buc 5 Suport document vertical Nebo albastru Buc 5 Marker permanent A-Series varf rotund negru Buc 2 Coperta indosariere A4 carton OC LG-11 230g rosu 100/top Top 2 Coperta indosariere A4 carton OC LG-11 230g negru 100/top Top 1
- Număr anunț
- DA25867915
- Autoritate contractantă
- COMUNA SASCUT (CONSILIUL LOCAL SASCUT) (CUI 4353161)
- Furnizor / câștigător
- AMBI COM SRL (CUI 24969027)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.260,51 RON
- Valoare atribuită
- 2.260,51 RON
- Data publicării
- 29.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.