Atribuită Cumpărare directă

Conform ofertei de pret trimisă și înregistrată la sediul POLITIEI LOCALE BACAU cu nr.7851/25.06.2020 Monitor VA LED Samsung 27" LS27R750Q, QHD (2560x1440), HDMI, miniDisplayPort, 144 Hz (Negru)

Număr anunț
DA25873703
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI BACAU (CUI 27993380)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.554,60 RON
Valoare atribuită
2.554,60 RON
Data publicării
29.06.2020 00:00
Data finalizării
30.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.554,60 RON

din 2.554,60 RON estimat