Atribuită
Cumpărare directă
Pachet Măști textile – 500 bucăţi: Confectionate din bumbac satinat, cu 2 straturi și elastan pentru prindere, personalizate cu logo –ul proiectului și cu sigla UE , conform M.I.V. – perioada 2014-2020; Culoare:roz închis, turcoaz, alb și verde iarbă. Execuţie: după primirea bunului de tipar din partea achizitorului. Specificatiile tehnice care indica un anumit producător, o anumită origine sau un anumit procedeu care caracterizează produsele sau serviciile furnizate de un anumit operator economic sau se referă la mărci, brevete, tipuri, la o origine sau la o producţie specifica vor fi considerate ca avand mentiunea “sau echivalent”. Operatorii economici care se află în situații potential generatoare de conflict de interese in sensul art. 59-60 din Legea 98/2016 privind achizitiile publice, vor refuza prezenta achizitie directa. Persoanele cu functii de decizie din cadrul autorității contractante sunt publicate pe site-ul Consiliului Județean Alba: www.cjalba.ro.
- Număr anunț
- DA25873971
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- MCREATIV BRODART S.R.L. (CUI 41028076)
- Cod CPV
- 39294100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.360 RON
- Valoare atribuită
- 3.360 RON
- Data publicării
- 29.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.