Atribuită Cumpărare directă

Cafea macinata 500 gr - 6 buc / Pahare carton (set) - 3 buc / Evidentiator textmarker (set) - 4 buc / Banda corectoare 5mmx8m - 5 buc / Banda adeziva - 48 x 66 mm - 2 buc / decapsator metalic - 2 buc / Dosar carton plic - 20 buc / Page marker - 5 buc / Cub notes adeziv 1 - 16 buc

Număr anunț
DA25873801
Autoritate contractantă
AGENTIA METROPOLITANA PENTRU DEZVOLTARE DURABILA BRASOV (CUI 18308578)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
Cod CPV
15861000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
249,35 RON
Valoare atribuită
249,35 RON
Data publicării
29.06.2020 00:00
Data finalizării
30.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

249,35 RON

din 249,35 RON estimat