Atribuită
Cumpărare directă
MOTIP Copper Spray lubrifiant rezistent la temperature inalte +1.100░C - 500ml Spray cu conţinut ridicat de cupru folosit pentru lubrifierea zonelor metalice expuse la temperaturi foarte înalte (până la +1.100°C). Previne coroziunea, uzura şi înţepenirea. Rezistent la intemperii şi diferite substanţe chimice. Aplicații: tobe de eşapament, elemente ale sistemului de frânare şi angrenaje supuse la temperaturi înalte
- Număr anunț
- DA25858196
- Autoritate contractantă
- U.M. 0575 Bucuresti - Directia Generala de Jandarmi a Municipiului Bucuresti (CUI 4340676)
- Furnizor / câștigător
- TEMAD CO SRL (CUI 6620400)
- Cod CPV
- 09211100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 364,20 RON
- Valoare atribuită
- 364,20 RON
- Data publicării
- 25.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.