Atribuită
Cumpărare directă
10 5008238 CASABELLA RAL NEGRU VOC 0,75 L BUC 1,00 15,15 12,73 2,42 20 5011778 DILUANT BAUDEMAN DB 230-P0,9 L BUC 3,00 9,87 24,88 4,73 30 5001381 GLET CERESIT CT 126 20KG BUC 3,00 28,96 73,01 13,87 40 5015611 PACHET SPOR AG.15 L + SPOR AG. 2,5 L BUC 2,00 224,01 376,49 71,53 50 5001875 AMORSA PERETE 10L POLICOLOR BUC 1,00 60,88 51,16 9,72 60 7002936 ROLA PINZA ABRAZ PESK 120-5-100 BUC 1,00 23,81 20,01 3,80 70 1040693 CLESTE CUIE 200MM HOLZER TRO14028 BUC 1,00 33,70 28,32 5,38 80 1029020 DIBLU/SURUB FM-X5 8X100 64301B0810000 BUC 50,00 2,02 84,87 16,13 90 5013880 PENSULA PROFI PT.VOPSEA BAZA APA 60 MM BUC 1,00 21,74 18,27 3,47 100 6004338 AUTOCOLANT 0,675X15M 8184-200 DC-FIX M 4,00 12,00 40,34 7,66 mai putin
- Număr anunț
- DA25841267
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR 1 HUNEDOARA (CUI 32256458)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 730,08 RON
- Valoare atribuită
- 730,08 RON
- Data publicării
- 23.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.