Atribuită Cumpărare directă

Kit VTM/UTM - Mediu pt. Transport Viral Coronavirus (Covid-19) + 2 tampoane sterile/test Mediu recomandat pentru transportul probelor virale, Mediu pentru transport viral pentru a asigura colectarea - transportul si stocarea a virusurilor inclusiv Coronavirus (Covid-19) Cut. = 50 tuburi x 2 ml mediu + 100 tampoane sterile exudat. Valabilitatea sa fie de 1 an în conditii corespunzãtoare de pãstrare. Livrarea se va efectua la sediul beneficiarului in termen de 48 ore de la comanda ferma. Produsele vor fi insotite de certificate de conformitate, certificate de analiza si instructiuni de folosire in limba romana.

Număr anunț
DA25869214
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "Sfantul Dimitrie" Targu Neamt (CUI 2614341)
Furnizor / câștigător
DELTAROM SRL (CUI 12388780)
Cod CPV
33696200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.530 RON
Valoare atribuită
18.530 RON
Data publicării
29.06.2020 00:00
Data finalizării
01.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.530 RON

din 18.530 RON estimat