Atribuită Cumpărare directă

a)Cartuș toner TN221K(NEGRU)(original) – 3 buc b)Cartuș toner TN118 (original) – 2 buc

Număr anunț
DA25862582
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE EVIDENTA A PERSOANELOR IASI (CUI 17495311)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
658,07 RON
Valoare atribuită
658,07 RON
Data publicării
26.06.2020 00:00
Data finalizării
29.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

658,07 RON

din 658,07 RON estimat