Atribuită Cumpărare directă

tabla 16buc x33,61=537,76 teava 3buc x 75,63=226,89

Număr anunț
DA25868696
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Sfânta Varvara Aninoasa (CUI 23995427)
Furnizor / câștigător
MARIA ANTONIA SERVICII S.R.L. (CUI 36369638)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
764,65 RON
Valoare atribuită
764,65 RON
Data publicării
29.06.2020 00:00
Data finalizării
30.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

764,65 RON

din 764,65 RON estimat