Atribuită Cumpărare directă

Pachet Teste Rapide: 1. HBsAG - A02-01-222 - 1500 teste - 1995,00 Lei + TVA 2. HCV - H18200 - 1500 teste - 5070,00 Lei + TVA 3. HIV - A02-07-222 - 150 teste - 345,00 Lei + TVA 4. Anticorpi Helicobacter Pylori - Z06229CE - 60 teste - 252,00 Lei + TVA 5. Antigen Helicobacter Pylori - Z08090CE- 420 teste - 2268,00 Lei + TVA 6. HAV IgM - W071-C - 50 teste - 195,00 Lei + TVA 7. Hemoragii Oculte - Z01101CE - 300 teste - 1590,00 Lei + TVA

Număr anunț
DA25872831
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC C.F. CRAIOVA (CUI 4332169)
Furnizor / câștigător
A & A PRO DIAGNOSTIC SRL (CUI 23068692)
Cod CPV
33141625-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.715 RON
Valoare atribuită
11.715 RON
Data publicării
29.06.2020 00:00
Data finalizării
30.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.715 RON

din 11.715 RON estimat