Atribuită Cumpărare directă

RAR SIBIU ( 519/19.06.2020 ) : Aparat Foto Digital Canon PowerShot SX430 IS, 20 MP, Filmare HD, Zoom optic 45x, WiFi, NFC (Negru)

Număr anunț
DA25859360
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
38651000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
940,33 RON
Valoare atribuită
940,33 RON
Data publicării
26.06.2020 00:00
Data finalizării
26.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

940,33 RON

din 940,33 RON estimat