Atribuită
Cumpărare directă
Specificatii CARACTERISTICI GENERALE Converteste din (Media in) 1000BASE-T Converteste in (Media out) 1000BASE-FX Tip media Single Mode Montare in rack 19 inchi Porturi 1 x 10/100/1000 Mbps (RJ-45) 1 x 1000Mbps SC Standarde IEEE 802.3ab IEEE 802.3x IEEE 802.3z Functii LED PWR Link RX Dimensiuni (W x H x D mm) 94.5 x 73 x 27 Altele Temperatura operare: 0° - 40°C Controlul fluxului Full Duplex (IEEE 802.3x) Extinde distanta pentru fibra pana la 15km
- Număr anunț
- DA25860350
- Autoritate contractantă
- Municipiul Lupeni (CUI 4375046)
- Furnizor / câștigător
- PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
- Cod CPV
- 32420000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 343,50 RON
- Valoare atribuită
- 343,50 RON
- Data publicării
- 26.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.