Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de paza umana cu personal neinarmat, achizitionate suplimentar pentru zilele de 1, 6, 8, 13, 20, 27 iunie 2020 cate 16 ore/zi si pentru zilele de 2, 3, 4, 5, 9, 10, 11,12, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30 iunie 2020 cate 4 ore/zi. TOTAL = 6 x 16 ore/zi + 20 x 4 ore/zi = 176 ore
- Număr anunț
- DA25870662
- Autoritate contractantă
- Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Maramures (CUI 9705242)
- Furnizor / câștigător
- CORTEZ FORCE SRL (CUI 27413483)
- Cod CPV
- 79713000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.640 RON
- Valoare atribuită
- 2.640 RON
- Data publicării
- 29.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.