Atribuită Cumpărare directă

HALAT VIZITATOR UF 40g/m2 Maneca lunga cu elastic la manseta snur de legatura la mijloc si gat Culoare: ALB Material netesut TNT POLIPROPILENA NONWOVEN CERTIFICAT ISO SORSTE Certificat standard by eoko tex Produs in Romania COMANDA MINIMA 100 BUC ! Acesta nu este un dispozitiv medica Halat halate protectie vizitator unica folosinta PRODUS IN ROMANIA LIVRARE DIN STOC IN 24 ORE Halat de protectie, de unica folosinta, cu inchidere prin snur Marime universala La maneci este strans cu elastic pentru e mai buna fixare si etansare. Este recomandat unei game largi de utilizari si ofera utilizatorului protectie suplimentara STOC CURENT 28.05.2020 ORA 09:00 - 10.000 BUCATI !!!! LIVRARE 24 ORE din stoc

Număr anunț
DA25857231
Autoritate contractantă
Gradinita Paradisul Verde (CUI 4505545)
Furnizor / câștigător
EFARM TOP SRL (CUI 33939106)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100 RON
Valoare atribuită
2.100 RON
Data publicării
25.06.2020 00:00
Data finalizării
25.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100 RON

din 2.100 RON estimat