Atribuită
Cumpărare directă
1) Procese verbale de constatare - carnete format A4, 200 file/carnet autocopiative 50 seturi x 2 pagini diferite x 2 exemplare/set, conform model, tipar negru fata, hartie autocopiativa alb/alb, perfor la cotor, carnet capsat ; 2) Cerere de analiza, carnete format A4, 225 file/carnet, 3 pagini diferite x 3 exemplare pe hartie alba, autocopiative - 1 exemplar original si 2 exemplare copii, a cate 25 seturi pe carnet, pe exemplarul original sa se scrie "original" iar pe exemplarul copie sa se scrie "copie"; perfor la cotor, carnet capsat
- Număr anunț
- DA25857578
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Constanta (CUI 4707706)
- Furnizor / câștigător
- RIK SRL (CUI 1889794)
- Cod CPV
- 79823000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.525 RON
- Valoare atribuită
- 3.525 RON
- Data publicării
- 25.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.