Atribuită
Cumpărare directă
Accent 50W 4000h GU5.3 12V 36D 1CT/10X5F buc 15 x 3,65 lei S10 4-65W SIN 220-240V WH EUR/12X25CT buc 50 x 1,16 lei MYYM 3x1.5 MYYM 3x1.5 m 50 x 2,33 lei Doza derivatie/ PT/ 110x110x49/ IP54/ +capac buc 10 x 4,72 lei Intrerup simplu PT IP44 alb buc 2 x 8,35 lei
- Număr anunț
- DA25845059
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- CHORUS RESEARCH ENGINEERING DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 13808750)
- Cod CPV
- 31681410-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 293,10 RON
- Valoare atribuită
- 293,10 RON
- Data publicării
- 24.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.