Atribuită
Cumpărare directă
carbazocrom 1 - 5 mg/fiola si benzoat de sodiu - acid benzoic - benzoat de sodiu sau acid benzoic sub forma de solutie 0 - 5% pentru ajustarea pH-ului - apa pentru preparate injectabile...,Diazepam 5mg/ml sol.inj. 5 fi. x ,Fitomenadion 10mg/1ml sol.inj. x 5 fi.Metoclopramid 5mg/ml Pentoxifilin 100mg/5ml sol.perf. x 5 fi.. 5fi. x/ Tador 25mg x 10 compr.film.
- Număr anunț
- DA25871147
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC "IOAN LASCAR" COMANESTI (CUI 4353056)
- Furnizor / câștigător
- ROPHARMA LOGISTIC S.A. (CUI 33840373)
- Cod CPV
- 33690000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.070,10 RON
- Valoare atribuită
- 2.070,10 RON
- Data publicării
- 29.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.