Atribuită
Cumpărare directă
Cerințe solicitate prin referatul de necesitate nr. 18947/22.06.2020: - jerbă cu flori în culorile tricolorului, cu albastru în interiorul jerbei. - jerbă cu flori în culorile drapelului Statului Israel; - două jerbe cu flori roşii; - două jerbe cu flori albe. Cerinţe minime: - Confecţionate din flori naturale proaspete; - Suport din brad natural în format rotund; - Diametrul exterior aproximativ 70 cm; - Gol interior aproximati de maxim 25 cm; - Flori acceptate: crizanteme albe, crizanteme albastre, crizanteme galbene, garoafe roşii, trandafiri albi, trandafiri roşii, gerbera roşii; - O lentă din panglică tricolor cu lăţimea de aproximativ 12 cm; - Cinci lente din panglică albă cu lăţimea de aproximativ 12 cm; - Textul ce va fi inscripţionat va fi comunicat furnizorului în timp util. - Atasam imagini agreate pentre jerbele ce urmeaza a fi achizitionate.
- Număr anunț
- DA25858348
- Autoritate contractantă
- JUDETUL IASI (CUI 4540712)
- Furnizor / câștigător
- XENIA SRL (CUI 3625870)
- Cod CPV
- 03121210-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.500 RON
- Data publicării
- 25.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.