Atribuită Cumpărare directă

Recipient Toner Rezidual (Waste Toner bottle), Original -WT-220CL (50000 pagini) / WT-220CL, Waste Toner 50k for HL-3140CW/3170CDW, DCP-9020CDW, MFC-9140CDN/MFC-9340CDW

Număr anunț
DA25868160
Autoritate contractantă
Agentia de Cooperare Internationala pentru Dezvoltare (CUI 38280684)
Furnizor / câștigător
BRING SOLUTIONS SRL (CUI 35746888)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
96,80 RON
Valoare atribuită
96,80 RON
Data publicării
29.06.2020 00:00
Data finalizării
30.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

96,80 RON

din 96,80 RON estimat