Atribuită Cumpărare directă

PANOU GARD 2MX1,50M COMPUS DIN TREI PLACI SI STALP , PRETUL INCLUDE TRANSPORTUL PANA LA 30KM SI MONTAJUL.PRETUL PROPUS ESTE PE METRU LINIAR DE GARD.

Număr anunț
DA25816089
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DOBRA (CUI 29059677)
Furnizor / câștigător
CHC ORIENT CONSTRUCT SRL (CUI 38315189)
Cod CPV
45342000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.756 RON
Valoare atribuită
25.756 RON
Data publicării
18.06.2020 00:00
Data finalizării
20.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.756 RON

din 25.756 RON estimat