Atribuită
Cumpărare directă
Setul contine: Behringer Eurolive B212D 2 Behringer B615D 2 SS-Air JB Systems 4 Behringer B1500XP 2 Behringer Xenyx QX2222USB 1 Microphone Cable 4 Microphone Cable 2 XLR/Jack Adaptor 2 Multicore 1 Alimentare generala 1 Alimentare boxe fata 2 Alimentare sateliti monitor 2 Player audio 1 JB28 set 4 WMS-10 4 Accesorii si materiale montaj 1 Manopera instalare sistem
- Număr anunț
- DA25808967
- Autoritate contractantă
- Comuna Birca (Consiliul Local Birca) (CUI 5002100)
- Furnizor / câștigător
- VHE SERVICE SRL (CUI 32851854)
- Cod CPV
- 48952000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.927 RON
- Valoare atribuită
- 20.927 RON
- Data publicării
- 17.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.