Atribuită Cumpărare directă

SRAC va ofera servicii de inspectie si certificare recunoscute international, furnizate cu seriozitate si profesionalism, sustinute de un corp de inspectori si experti competenti si experimentati si de un personal prompt orientat spre obtinerea satisfactiei clientilor, in domeniul certificarii produselor ecologice. Certificatele noastre sunt recunoscute în România si în întreaga lume întrucât SRAC detine acreditare RENAR (organismul national de acreditare) si aprobare MADR. - Evaluarea conformității produselor ecologice în conformitate cu Reg. (CE) nr. 834/2007 privind producția ecologică și etichetarea produselor ecologice precum și cu normele de aplicare ale acestuia și cu legislația națională în vigoare privind producția ecologică, respectiv ale Reg. (CE) nr. 889/2008 de stabilire a normelor de aplicare a Reg. (CE) nr. 834/2007. - Prestarea serviciului de inspecție anuala obligatorie și certificare din care rezultă eliberarea documentului de certificare SRAC acolo unde s-a dovedit conformitatea produsului cu regulamentul așa cum este descris în Reguli generale de inspecție si certificare produse ecologice. Valabilitatea Certificatului emis este 31.12.Y+1.

Număr anunț
DA25807471
Autoritate contractantă
Statiunea de Cercetare si Dezvoltare Pomicola Baneasa (CUI 1581530)
Furnizor / câștigător
SRAC CERT SRL (CUI 22088675)
Cod CPV
79132000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.125 RON
Valoare atribuită
2.125 RON
Data publicării
17.06.2020 00:00
Data finalizării
18.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.125 RON

din 2.125 RON estimat