Atribuită Cumpărare directă

Laptop HP ProBook 470 G7 cu procesor Intel® Core™ i5-10210U pana la 4.20 GHz Comet Lake, 17.3", Full

Număr anunț
DA25798265
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC JUDETEAN DE PAZA (CUI 31175401)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.941,17 RON
Valoare atribuită
2.941,17 RON
Data publicării
16.06.2020 00:00
Data finalizării
17.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.941,17 RON

din 2.941,17 RON estimat