Atribuită Cumpărare directă

Inner glass plate Mini-PROTEAN® - 1653308 geam/Mini Cell Buffer Dams/Spacer Plates With 1.0 mm Integrated Spacers, for Mini-PROTEAN cell, 5 units

Număr anunț
DA25822436
Autoritate contractantă
Institutul de Biologie si Patologie Celulara '' Nicolae Simionescu'' (CUI 4364268)
Furnizor / câștigător
DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.355 RON
Valoare atribuită
3.355 RON
Data publicării
19.06.2020 00:00
Data finalizării
22.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.355 RON

din 3.355 RON estimat