Atribuită Cumpărare directă

Patch Panel Braun Group 19 inch Telefonie/ISDN - ref.7651/16.06.2020

Număr anunț
DA25805936
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
UVEX STAR SRL (CUI 6512999)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
599 RON
Valoare atribuită
599 RON
Data publicării
17.06.2020 00:00
Data finalizării
17.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

599 RON

din 599 RON estimat