Atribuită Cumpărare directă

2x Cartus toner Canon 719 comp. 62.74lei / buc Cartus Toner Xerox WC 5222 175.70 lei / buc Toner Toshiba E-Studio 160 24k 116.06 lei / bu

Număr anunț
DA25804115
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "GRIGORE MOISIL" BISTRITA (CUI 4426859)
Furnizor / câștigător
PROFESIONAL SISTEM S.R.L. (CUI 15765516)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
417,24 RON
Valoare atribuită
417,24 RON
Data publicării
17.06.2020 00:00
Data finalizării
18.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

417,24 RON

din 417,24 RON estimat