Atribuită
Cumpărare directă
Pourquier CFT Brucellosis Ag (Antigen pentru microRFC) Suspensie concentrata de brucella abortus (tulpina S99 — Weybridge) inactivata termic si cu fenol Produsul contine | flacon antigen 100 ml , un ser martor pozitiv si un ser martor negativ a cate 1 ml fiecare; Produsul respecta regulile deciziei 64/432 CEE si ordinului ANSVSA 61/2006 si respecta prevederile ordin ANSVSA 81. Ambalare, etichetare, marcare conform cu legislatia UE in vigoare la data incheierii contractului de achizitie publica. Produsul biologic este insotit obligatoriu de certificat de calitate al producatorului (si nu al distribuitorului!) ISO 9001/2008 producator si distribuitor in valabilitate , buletin de analiza ICBMV al lotului, raport de validare de la centrul de referinta Bruceloza CEE ANSES, Autorizatie de Comercializare, instructiuni de utilizare in limba romana Termen de valabilitate valabilitate conform autorizatiei de comercializare nr 160083/06.04.2016 Producator: IDEXX MONTPELLIER SAS
- Număr anunț
- DA25845238
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR GORJ (CUI 4351853)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI 6300279)
- Cod CPV
- 33141625-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 24.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.