Atribuită Cumpărare directă

Comuna Bretea Română dorește achizitionarea serviciilor de intocmire docum topo pentru drumuri în lungime de 12.000 m.

Număr anunț
DA25808329
Autoritate contractantă
COMUNA BRETEA ROMANA (CONSILIUL LOCAL) (CUI 4521443)
Furnizor / câștigător
BELEVION GEOTOPO SRL (CUI 10818431)
Cod CPV
71351810-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.960 RON
Valoare atribuită
12.960 RON
Data publicării
17.06.2020 00:00
Data finalizării
18.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.960 RON

din 12.960 RON estimat