Atribuită Cumpărare directă

Scaun reglabil pe înaltime Înaltime sezut: 360-460mm Înaltimea totala: 720-820mm Sezut si spatar: din PVC dur, culoarea gri deschis, format monolit; Picior: executat din profil elicoidal, din otel de inalta calitate imbinat prin sudura in camp protector de argon, vopsit in camp electrostatic, Talpi: din material plastic, fixate rigid special pentru protectia pardoselii.. Garantie: 3 ani

Număr anunț
DA25808977
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39160000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.926 RON
Valoare atribuită
18.926 RON
Data publicării
17.06.2020 00:00
Data finalizării
19.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.926 RON

din 18.926 RON estimat