Atribuită
Cumpărare directă
Aplicație web GIS de tip panou de control și comandă pentru vizualizarea bazei de date geospațială rezultată în urma lucrărilor de cadastrare sistematică a imobilelor. Pe parcursul etapelor premergătoare lucrărilor de cadastru, dar și în timpul acestora, aplicația web GIS va asigura funcția de management a informațiilor, de coordonare, de interoperabilitate și de evaluare tehnică și operativă. - Găzduire bază de date geospațială, respectiv punerea la dispoziție ca serviciu a elementelor utilizate în aplicație (hartă de fundal, bază de date, elemente privind limitele, informațiile administrative, și informațiile legate de imobile, atât cele tehnice cât și cele legate de dreptul de proprietate). Livrarea presupune: ▪ Instruire personal cu privire la utilizarea aplicației; ▪ Proiectarea bazei de date geospațiale conform specificației tehnice nr. 533 din 2016 privind lucrările de înregistrare sistematică; ▪ Încărcarea în baza de date a elementelor geospațiale și publicarea acestora în aplicație;
- Număr anunț
- DA25806233
- Autoritate contractantă
- COMUNA BUCOV (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI BUCOV) (CUI 2843531)
- Furnizor / câștigător
- GIS SOLUTIONS SRL (CUI 37937230)
- Cod CPV
- 72416000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.430 RON
- Valoare atribuită
- 18.430 RON
- Data publicării
- 17.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.