Atribuită Cumpărare directă

- VARFURI MICROPIPETA 300 MICROLITRI PREMIUM LINE; - Referat nr. 20807/28,11,2019; LSVSA; - COFINANȚAT, 58,16:

Număr anunț
DA25807789
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Buzau (CUI 4299810)
Furnizor / câștigător
SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.064 RON
Valoare atribuită
9.064 RON
Data publicării
17.06.2020 00:00
Data finalizării
18.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.064 RON

din 9.064 RON estimat