Atribuită
Cumpărare directă
Lotul 3: 10368110 Curcumin (mixture of curcumin, demethoxycurcumin, and bisdemethoxycurcumin), 98+%, Acros Organics, 50g Fisher 3 - 4 saptamani 1 bucata Pret total: 881.42 Lotul 4: 11954061 Bentonite, Acros Organics, CAS: 1302-78-9, 500g Fisher 3 - 4 saptamani 1 bucata Pret total: 179.06 Lotul 6 pozitia 1: 15234654 Thiazolyl blue tetrazolium bromide, 98%, Acros Organics™, Molecular Weight (g/mol): 414.32, 250mg Fisher 3 - 5 saptamani 2 bucati Pret unitar: 122.27 Pret total: 244.54 Lotul 7: 15542333 Fusidic acid, 98%, Acros Organics™, 1g Fisher 3 - 5 saptamani 1 bucata Pret total: 426.82 Lotul 9: PROP95 PROPOLIS PURIFICAT 95% Indigen 1 - 2 saptamani 8 bucati Pret unitar: 9.08 Pret total: 72.64 Total pachet: 1804.48
- Număr anunț
- DA25800046
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.804,48 RON
- Valoare atribuită
- 1.804,48 RON
- Data publicării
- 16.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.