Atribuită Cumpărare directă

Comuna Bretea Română dorește achizitionarea serviciilor de dirigenție de șantier pentru proiectul: ”Modernizare rețele de drumuri de interes local din comuna Bretea Română, județul Hunedoara, drumuri comunale și ulițe”, pentru lucrările ce se vor executa in zona căii ferate Simeria Livezeni.

Număr anunț
DA25798943
Autoritate contractantă
COMUNA BRETEA ROMANA (CONSILIUL LOCAL) (CUI 4521443)
Furnizor / câștigător
CANDROI RODEL FANEL P.F.A (CUI 26815814)
Cod CPV
71520000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
16.06.2020 00:00
Data finalizării
17.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat